چه دوربین هایی در ادامه سال ۲۰۱۸ عرضه خواهند شد؟

معتبرترین و مهم ترین خبر ها  و گمانی زنی ها در مورد صنعت عکس و دوربین عکاسی را از سایت رکوردکانن بخوانید.

مهم ترین خبر در مورد عرضه ی نسل جدید دوربین های فول فریم بدون آینه برای کانن و نیکون به نام های Nikon Z7  و Canon Eos k  می باشد. همچنین دو فوتونیکا مدل های جدیدی از Fujifilm GFX و ۵OR و  Sr و SrR عرضه میشود. فوتونیکا ۲۰۱۸ بسیاری از گمانه زنی ها را تایید کرد و ما علاوه بر شایعات گوناگون، پیش بینی های خود را نیز به شما خواهیم گفت.

در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ شاهد چه دوربین هایی خواهیم بود و چه نو آوری ها و خلاقیت هایی ظهور خواهد کرد؟ فراموش نکنید سال آینده دو رویداد مهم در بهار خواهیم بود. نخست نمایشگاه عکاسی بیرمنگام اینگلیس در مارس ۲۰۱۹ و دومی فوتونیکا ۲۰۱۹ آلمان در می ۲۰۱۹٫

گمانه زنی ها در مورد کانن:

از زمانی که کانن با EosR بازار را شوکه کرد تصور همه این بود که فقط یک شروع برای کانن به منظور تولید دوربین های فول فریم بدون آینه و سیستم R-mount خواهد بود.

کانن EosRx: ما دوست داریم یک ورژن حرفه ای تر از EosE را ببینیم که نام مدلش میتواند EosRx باشد که هدف آن عکاسی ورزشی است. این دوربین برای افرادی که به دنبال جایگزین برای ۱ DX Mark2 هستند انتخاب مناسبی است. همچنین انتظار ۲۰ تا ۲۴ مگاپیکسل از این دوربین را داریم که با یک پردازنده ی Digic8 میتواند به ۲۰ فریم بر ثانیه برسد.

 

کانن EosRs:

کانن برای مدلی با رزولوشن بالا که توانایی رقابت با نیکون Z7 و سونی A7R III را داشته باشد چه خواهد کرد؟ در حال حاضر ۵۰Ds دارای سنسور ۵۰٫۶ مگاپیکسلی است. آیا این سنسور در EosRs استفاده خواهد شد؟

همچنین کانن یک کار بسیار عالی برای طراحی مجدد دوربین های DSLR داشته است که در این چند ساله شاهد مدل های متنوعی همانند Rebel T7 و ۴۰۰۰D و ۶D Mark II و  ۵D Mark IV بوده ایم. همینطور مدل های M100 و M50 بدون آینه و همینطور کامپکت G1X Mark III.

یکی از قوی ترین شایعات حال حاضر در مورد ۷D Mark III میباشد. ۷D Mark II حدود ۳ سال است که روانه بازار شده است و بسیاری از ویژگی هایی مانند Wifi، صفحه لمسی، ویدیو ۴k و … را ندارد. رقابت با مدل های D7500 و D500 ،کانن را وادار میکند که هرچه سریعتر این مدل را ارتقا دهد. قطعا کانن باید به فکر جایگزین های مناسبی برای ۸۰D و ۷۷D نیز باشد. و دوربین بعدی کانن در رده EosR احتمالا با یک فاصله زمانی کم و خواهد بود که ارائه مدل های متنوع تری از لنز ها را نیز شامل میشود.

بدون برچسب

پست های مرتبط

ثبت نظر

بالا